gallery/logo

проектування · будівництво · монтаж · сервіс · технології зберігання та переробки зерна

   Команда "Агромонтажбуд" прагне постійного вдосконалення та оптимізації рішень в галузі сучасного будівництва, пропонуючи повний спектр послуг, починаючи від проектних робіт, втілення об'єкту на стадії будівництва і закінчуючи сервісним обслуговуванням. Цій меті підпорядкований інвестиційний план розвитку компанії, від власного конструкторського бюро, власного виробництва і монтажу обладнання у замовника.
   Наші технічні консультанти уважно аналізують індивідуальні потреби клієнта, а професійні команди будівельників в стислі терміни втілять запроектований об'єкт, що буде слугувати Вам багато років і, головне, приноситиме Вам прибуток!

      В тісній співпраці з нашими закордонними колегами ми виготовимо та змонтуємо повний спектр обладнання для різноманітних агро-потреб Вашого господарства. І, до того ж, досвідчені інженери "Агромонтажбуду" проведуть комплексне сервісне та післясервісне обслуговування усього поставленого обладнання.

             Ми пропонуємо:

  • проектування об'єктів промислового і цивільного призначення, а саме - елеваторів, об'єктів агро-промислового комплексу, виробничих, складських будівель, громадських споруд, індивідуальних житлових будинків та інженерних мереж.

  • виготовлення силосів для зберігання зерна та сипучих матеріалів, зернових сушарок, обладнання для транспортування зерна та сипучих матеріалів. Також виготовимо будівельні конструкції (ферми, колони, армовані каркаси, тощо) будь-якої складності.

  • будівництво елеваторів, зернових комплексів, промислових і громадських споруд та індивідуального житла.

  • обслуговування обладнання для зерносушарок, для транспортування зерна та сипучих матеріалів, систем автоматики та електроніки.

gallery/look.com.ua-55372